Květen v ZŠS IV.

Májový měsíc zahájily děti tvořením srdíček pro své maminky. Sportovní dopoledne v Parku Na Špici v rámci akce Spolu bez bariér nás velmi nabudilo. Nechyběly i turistické procházky s pozorováním měnící se jarní přírody. Rozvíjeli jsme manipulační činnosti a procvičovali různá grafomotorická cvičení. Čas rychle utíká a nás už čeká poslední školní měsíc červen, který zahájíme oslavou Dne dětí a Zahradní slavností a to se moc všichni těšíme.

Text a foto: Mgr. Jitka Pilařová

tn_obrazek_19805.jpg